Jobban rálátok az emberi működésre,
egy használható, érthető struktúrát kaptam, és
egyben alkalmazható eszköztárat is,
mellyel az "egymásra hangolt"
kommunikáció megvalósítható.
Rövid célzott munkavállalói gondozó programok, Stresszfelmérés, Lélekboxutca komplex programok
Kiégés- és stressz felmérés, egyéni konzultációk, 5-12 alkalmas online konzultációs csomagok.
Szülő-, gyermek- és kamaszkonzultációk, Sulinyugi stresszkezelő program iskoláknak, osztályoknak
Karácsonyi ajándékunk a nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus napokért!
A dolgozók több mint 70 %-a annyira stresszes és túlterhelt, hogy azt érzi, nem tud a helyzettel megbirkózni. Pedig a stresszkezelés és az önmagunkkal való törődés készsége, bármely más készséghez hasonlóan, fejleszthető. Hogyan tudunk magunknak és másoknak segíteni?
Ha úgy kell megírnunk egy fontos jelentést, hogy közben a munkatársunk a szomszéd asztalnál egyfolytában telefonál, az fokozott koncentrációt igényel és stresszforrást jelent.
A munkahelyen való biztonságos munkavégzést régóta szemmel tartják a hatóságok. Jogszabályokat hoztak létre, hogy biztosítsák az ehhez szükséges követelmények betartását, betartatását.
A kommunikációs technológiáknak számos előnye van: lehetőséget kínálnak a társas életünk ápolására, a kikapcsolódásra, a tanulásra és a munkánk elvégésére. Ugyanakkor a digitalizált világ számos stresszfaktort hoz az életünkbe.
A karácsony és az újév gondolata sokakat izgatott várakozással tölt el: pl.”Újévtől kezdve minden megváltozik, elvégre új év, új kezdet.” Sajnos azonban nem mindenki számára szól ez az időszak a feltöltődésről, a pozitív élményekről.
A milleniumi generáció 74 %-a annyi stresszt él meg, amivel már nem tud megbirkózni. Az állandó online jelenlét, a munka és a karrierépítés priorizálása, az irreális társadalmi elvárások mind oda vezetnek, hogy már generációs jelenségként tekinthetünk a fiatalkori kiégésre.
Életünk során számos különböző szerepünk van: barát, munkatárs, szülő, nagyszülő, partner és még sorolhatnánk. Ahogy fejlődünk és öregszünk, egyre több szerepben kell megállnunk a helyünket. Ez azonban nem mindig egyszerű, hiszen ezek a szerepek folyamatosan változnak, folytonos alkalmazkodást igényelnek, és könnyen kerülnek egymással konfliktusba.
Amikor egy munkahelyen ellenséges a hangulat, rossz bemenni, senkiben nem lehet bízni, az a teljesítményre, az üzleti eredményekre, és a munkatársak lelki egészségére is nagyon rossz hatással van. Egy ilyen munkakörnyezet beavatkozás nélkül nagyon hamar kiégéshez vagy felmondáshoz vezethet.
A médiában ismertetjük az alap segítő megoldásokat, munkahelyeknek és iskoláknak elérhetővé tesszük a helyszínen a pszichológiai programokat, és az egyéneknek is segítünk konzultációkkal. Kutatjuk a kiégés összefüggéseit, nemzetközi projektekben veszünk részt, tudományos cikkeket is publikálunk, saját tapasztalatainkat átadva képezzük a szakembereket.
Papír-írószerekkel, nyomtatással, szállás felajánlásokkal is sokat segíthetsz a csapatunknak, de saját termékeidet ajándékba is adhatod önkénteseinknek, vagy aukcióra is felajánlhatod őket.
Fogadj örökbe egy osztályt, támogasd őket rendszeresen stresszkezelő foglalkozásokkal, vagy válassz egyet a kampányunkból, és támogasd azt pár ezer forinttal.
Légy a nagykövetünk, Sulinyugi tréner, vagy co-trénerünk, segíts a háttérmunkában a tudásoddal! Ha érdekel az önkéntesség, tennél egy jó ügyért, vedd fel a kapcsolatot velünk!
Jobban rálátok az emberi működésre,
egy használható, érthető struktúrát kaptam, és
egyben alkalmazható eszköztárat is,
mellyel az "egymásra hangolt"
kommunikáció megvalósítható.
vezető tanár,
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános
Iskola és Gimnázium
Nagyon jól éreztük magunkat a
tréningeken, jó volt együtt lenni a
kollégákkal, jókedvűen feltöltődni,
miközben magunkról és egymásról is
tanultunk.
igazgató,
Kossuth Lajos Általános iskola, Budapest
Sütibeállításokkal kapcsolatos információk
Weboldalunk sütiket használ az oldal működtetése és használatának megkönnyítése érdekében.