Karácsonyi ajándékunk a nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus napokért!
A dolgozók több mint 70 %-a annyira stresszes és túlterhelt, hogy azt érzi, nem tud a helyzettel megbirkózni. Pedig a stresszkezelés és az önmagunkkal való törődés készsége, bármely más készséghez hasonlóan, fejleszthető. Hogyan tudunk magunknak és másoknak segíteni?
Ha úgy kell megírnunk egy fontos jelentést, hogy közben a munkatársunk a szomszéd asztalnál egyfolytában telefonál, az fokozott koncentrációt igényel és stresszforrást jelent.
Búcsúzunk szeretett kolléganőnktől, Dr. Tordai Zitától. 2016-tól dolgoztunk együtt: egy éleslátású szakembert, dinamikus kollégát, céltudatos csapattársat és barátot kell most elengednünk.
Hogyan találtuk meg a saját utunkat, hogyan alakult ki és élesedett az a fókusz, amellyel ma dolgozunk? Ezt a folyamatot leginkább a logónk változásán keresztül tudjuk elmesélni.
Az Ukrajnában zajló háború mindenkit megmozgatott, és a naponta érkező szörnyű hírek között azt tapasztaljuk, hogy a lehetőségeihez mérten szinte mindenki igyekszik segíteni. Mi a Sulinyugival azzal segítünk, amiben a legjáratosabbak vagyunk.
„Nem azért fogok kiégni, mert nem szeretem a munkámat, hanem azért, mert szeretném túl jól csinálni."
Ami Ukrajnában zajlik, az felfoghatatlan és végtelenül szomorú. Pszichológiai szempontból azért jelent erős stresszt ez a helyzet, mert azt éljük meg, hogy nincs rá befolyásunk, csak elfogadni lehet a tényeket.
Novemberi "Kiégésmegelőzés a munkahelyen" konferenciánk néhány előadása már elérhető a YouTube csatornánkon. Mi is tulajdonképpen a kiégés? Milyen a nem kiégett munkavállaló, és mi kell ahhoz, hogy optimális fokon tartsuk a lángot?
Miért nem „magánügy” a kiégés, miért kell egyéni és szervezeti szinten is kezelni? Mit jelent a kiégésmegelőzés szemléletű vezetés a gyakorlatban? Ha tudni szeretnéd a válaszokat, várunk online konferenciánkon november 11-én!
Sütibeállításokkal kapcsolatos információk
Weboldalunk sütiket használ az oldal működtetése és használatának megkönnyítése érdekében.